Turgay Kuleli, TEP LLM MBA, Partner, WPS Partners Estonia

mailto:t.kuleli@wpspartners.ee

Ta on spetsialiseerunud rahvusvahelise varanduse ja maksuplaneerimisele, piiriülestele tehingutele, rahvusvahelisele usaldusfondide õigusele, eraõiguslike sihtasutuste õigusele, rahvusvahelisele ja Türgi kapitaliturgude õigusele, Türgi õigusele. Ta on avaldanud arvukalt artikleid sellistes rahvusvahelistes väljaannetes nagu Oxfordi Ülikooli Trusts & Trustees, Global Law Review, The International Legal Comparative Guide, Swiss Private Magazine.

Turgay Kuleli on 1996. aastal lõpetanud Ankara Ülikooli õigusteaduskonna ning tal on ka MBA ja LLM kraadid. Talle on omistatud Ühendkuningriigi usaldus- ja kinnisvarapraktikute ühingu (STEP) TEP-kvalifikatsioon. Ta on läbinud mitmeid koolitusi ja teste, mida on korraldanud välismaised ja kohalikud asutused, nagu New Yorgi finantsinstituut, Šveitsi finantsinstituut, STEP UK, Türgi kapitaliturgude nõukogu ja Istanbuli väärtpaberibörs, ning talle on antud litsentsid ja sertifikaadid.

Tema emakeeleks on türgi keel ja ta valdab inglise keelt professionaalsel tasemel.

Andreas Blomqvist, Managing Director, WPS Partners Sweden AB 

mailto:a.blomqvist@wpspartners.ee

Mitmeaastase rahvusvahelise kogemusega audiitor. Tugev taust ettevõtte halduse, usaldusfondide ja offshore halduse ning rahvusvahelise äritegevuse laiendamise alal.

TEP-kvalifikatsioon, mis on mõõdupuuks kõrgetasemelisele pädevusele järglase planeerimise valdkonnas. Praegu töötab WPS Partners Sweden AB tegevdirektorina.